מזל טוב למגדל, מעכשיו גם הוא יצייץ לכם

גם למגדל אייפל מגיע! הצרפתים השמרנים החליטו שהגיע הזמן להתקדם ולהקים אתר אינטרנט למגדל הכי מתויר בעולם. איך לא חשבו על זה קודם? אחד מאתרי התיירות הכי מזוהים עם העיר היה עד כה ללא כרטיס ביקור אינטרנטי. נכון שמידע על המגדל אפשר למצוא ברשת בלי הגבלה, אבל אתר רשמי, אשר מרכז את כל המידע, ההיסטוריה, אפשרויות הטיפוס, ההסעדה וכו לא היה עד היום.

האתר מאוד ידידותי, יחסית לאתרים צרפתיים, תוכלו למצוא בו כל מה שרציתם לשאול את המגדל ולא העזתם - מתי בנו אותו, איך בנו אותו (ובכלל זה שרטוטים מפורטים ומדהימים של כל המבנה), איזו קומה פתוחה ואיזו סגורה לשיפוצים (למשל הקומה האחרונה סגורה עד ל- 04.02.11 לרגל שיפוצים). בקיצור, כל המידע אשר חשוב לנו כל כך לדעת לפני הגעה ליעד, מרוכז באתר אחד, נגיש ונהיר במגוון שפות (גם כן נדיר מאוד כשמדובר באתר צרפתי).

דברים מדליקים שניתן למצוא באתר -

מזג האוויר על מגדל, מעניין לא? הרי יכול להיות שהעיר נעימה, ובגובה של כ 300 מטר מעל, קר יותר. תוכלו לקבל מידע זה באתר ולהיערך בהתאם.

רכישת כרטיסים מוקדמת, יכולה לחסוך לכם שעות של עמידה בתור, מומלץ מאוד (אני לא מקנאה בתיירים הרבים שעומדים ליד הרגליים של הפלדה הזו, בכל פעם שאני רצה לידם את ריצת הכושר שלי).

אייפל לקטנטנים. תוכלו למצוא באתר מידע על סיורים במגדל המותאמים לילדים, אפילו משחקים כמו פאזל ומשחק זכרון, כהכנה למפגש עם הענק הזה, אפשר למצוא באתר.

ועוד ועוד מידע, תמונות, סרטים והמלצות לקראת הביקור. כנסו ותתחילו להתכונן לביקור באחד היעדים המתוירים בעולם - http://www.tour-eiffel.fr/

שלכם
שרון

0 תגובות:

תודה על התגובה, שיהיה מתוק :-)

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *