פריחת המקרונים - JARDIN SECRET

ורדים, וניל וציפורן (צילום: MAISON HERME)
חודש אפריל האביבי התייצב לו בפריס. תוך כמה ימים, התמלאו העצים בעלים ירוקים, הגינות לבשו ירוק והערוגות התמלאו בפרחים צבעוניים ועדינים. קולקציית הגנים של ארמה, מתאימה את עצמה לעונות השנה. חודש אפריל מסמל עבור כולנו חודש של פריחה, של צבעים ואור, הכל רך ועדין, העיר לאט לאט מתעוררת לה ומקבלת באהבה את קרני השמש הראשונות.

הרמוניה מפתיעה של טעמים (צילום: שרון היינריך)
כיאה לחודש פרחוני שכזה, מביא לנו ארמה את טעם הפרחים אל המקרון החדש בסדרה - JARDIN SECRET. מדובר במקרון שצבעיו ורודים עדינים, מעין צבעי פסטל רכים. טעמים של ורדים, וניל וציפורן משתלבים ביחד בצורה הרמונית ויוצרים מקרון מיוחד וארומטי. 


תחילה, נרתעתי מעניין המצאות הציפורן בתוך היצירה החדשה של המאסטר. אינני חובבת את טעם הציפורן, הנוכחות שלה מזכירה לי תמיד ביקור אצל רופא שיניים. עם זאת, הפעם הופתעתי מאוד מעדינות הטעם ומהשילוב המדהים של טעם הפרח עם טעם הורדים והוניל. 

מקרון אביבי ופרחוני (צילום: שרון היינריך)

שילוב הטעמים המיוחד של חודש אפריל, נולד בשיתוף עם ז'אן מישל דוריה, "האף" של בית "רושה", בית אופנה ובשמים פריסאי. זה המקום לציין כי ארמה, קרוב מאוד בסגנון היצירה שלו למעצבי האופנה העילית הפריסאית. השימוש במונח קולקציות, עיצוב העוגות על נייר ממש כמו מעצב אופנה, ושיתופי הפעולה עם בתי האופנה לאורך השנים, ממצבים אותו כחלק משאנל וחבורתה. 

רוצו לטעום, מדובר במקרון זמני, וכמובן אל תשכחו לבקש את כרטיס המקרון לאוסף, אם תאספו את כל הכרטיסים תקבלו קופסא של כל הקולקציה בסוף השנה.

שלכם
שרון

4 תגובות:

 1. שמוליק ברוכיאל9/4/12 11:59

  איזה כיףף אביב בורוד בעיצוב המקרונים ולעניין הציפורן ? אני בטוח שבידיים של ארמה זה טעים גם למי שלא אוהב טעם של ציפורן .... ואיך טועמים בארץ ? צריך כאן סניף שלו בכיכר המדינה ברור שילך לו נהדר

  השבמחק
  תשובות
  1. הי לכם שמוליק ורות,
   תודה על התגובה, אכן אצל ארמה הכל מקבל עדינות אחרת ואפילו
   הציפורן טעימה.
   חג שמח!
   שרון

   מחק
 2. הי שרון כמה כיף לאכול ככה את המקרונים ןלהנות כל פעם מהטעמים החדשים.איך שהוא נראה לי שארמה לא מכזיב וגם אם השילובים מוזרים זה טעים. דווקא נשמע שילוב מעולה עם הציפורן. תבלי!

  השבמחק
  תשובות
  1. הי גב לוין
   אכן ארמה לא מאכזב, למרות שאני חייבת להודות שאני לא מתקרבת לחלק מהתבלינים שלו ביומיום. אצלו מוכנה לנסות הכל, כדי להבין בכל פעם מחדש כמה הוא גאון.
   חג שמח!
   שרון

   מחק

תודה על התגובה, שיהיה מתוק :-)

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *