פריחת המקרונים - JARDIN PARFUME

יסמין וורדים, מקרון אביבי (צילום: שרון היינריך)
חודש מאי האביבי מככב לו בפריס, העיר כולה פורחת, לבושה ירוק של עצים וצבעוניות של פרחים. במסגרת פרויקט המקרונים לאספנים של פייר ארמה, משתלב לו מקרון חודש מאי בצורה מושלמת עם תפאורת העיר. כמו בכל חודש בשנת 2012, מייצר בית ארמה מקרון מיוחד לאותו החודש. מקרון זה מיוצר באותו החודש בלבד, ועם קנייתו מקבל הלקוח כרטיס אספנים. בסוף השנה, ינפיק בית ארמה קופסאות לאספנים המתמידים, כשכל אספן שיביא לחנות את כל כרטיסי האספנים של שנת 2012, יוכל לקבל קופסא של הקולקציה המלאה אותה טעם חודש אחר חודש במהלך השנה.

מקרון חודש מאי הריחני, מתאים מאוד לעונת האביב.  JARDIN PARFUME הוא מקרון ארומתי בטעמים של יסמין וורדים. ריחות אלו מאפיינים את האביב ומבטאים באופן נפלא את האווירה הפרחונית בעיר האורות בחודש מאי. הגנים כולם מלאים בערוגות של פרחים צבעוניים, ריחות של פריחה באוויר וקרני שמש צובעות את הכל באור מלטף.

עדין וריחני (צילום: שרון היינריך)
מקרון פרפומה צבוע בצבעי ורוד לבן, ממולא בנדיבות בקרם בהיר. נוכחות היסמין והוורדים לא מאוד חזקה, דבר שהופך את המקרון לעדין מאוד ונעים לחיך. בניגוד למקרונים המאוד מודגשים של ארמה, מדובר במקרון שיכול להתאים לכל אחד. עדין במידה, מתוק במידה, ללא טעמים חזקים מדי אשר יכולים להרתיע את מי שלא מתחבר לאחד הטעמים המרכיבים אותו. מקרון אביבי מאוד.

אל תשכחו לבקש את כרטיס האספנים,
שלכם
שרון

2 comments:

  1. וואוו.צריך לעשות סטארטאפ: טעם וריח במילים...........זה נראה מדהים שרון! תמשיכי לאסוף.

    השבמחק
    תשובות
    1. ממשיכה באדיקות, שווה!

      מחק

תודה על התגובה, שיהיה מתוק :-)

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *