יסמין של ארמה - Limited Edition

יסמין, מנגו ואשכולית בחגיגה של טעמים (צילום: שרון היינריך)
אחד מהדברים שאני מאוד מעריכה אצל פייר ארמה, הוא היכולת להפתיע בכל פעם מחדש, עם קינוח מיוחד, המתאים בדיוק למועד יציאתו לויטרינות. הפעם, ממש במקביל להנפקת המקרון החדש EDEN בסדרת הגנים לאספנים, הוציא פייר ארמה לחנויות את יסמין - YASMINE, אחותה הקיצית של אחת העוגות המפורסמות ביותר של ארמה, איספאהאן.

יסמין נולדה ב 03.07.2012 והיא תכנס לספרי ההיסטוריה בימים הקרובים. מדובר במהדורה מוגבלת ומיוחדת, שהותאמה במיוחד לימי הקיץ הפריסאיים. בסיס של מקרון בהיר ועדין, עליו מונח קרם של תה יסמין, מנגו טרי ואשכוליות מסוכרות של בית ארמה, ומלמעלה כיסוי של מקרון נוסף.

יסמין על השטיח האדום בויטרינה (צילום: שרון היינריך)
ארמה מתייחס ליסמין כאילו הייתה נערה צעירה לבושה בשמלת קיץ פרחונית. "טעמים משחקים מחבואים, או יוצאים לטיול במהלכו מתנגשות ארומות של יסמין, מנגו ואשכוליות עם ניגודיות של טקסטורות". בדומה לאחותה הנצחית, איספאהאן, גם יסמין היא בעצם סוג של עוגת מקרון, כלומר קינוח בו עושה ארמה שימוש בבסיס ובכיסוי של מקרון ובאמצע רוקח מילוי שהוא חגיגה של טעמים.

יסמין קלילה מאוד, טעמיה עדינים וקיציים. המתיקות לא מוגזמת, המנגו נוכח בטריותו והאשכולית שולחת מדי פעם עקיצות של מרירות הדרית קלה. שוב מוכיח ארמה כמה שילובים של טעמים ניתן לעצב, כמה קינוחים שונים ומגוונים אפשר ליצור, כשיש חופש יצירתי וכאשר עושים שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

קיץ נעים וקליל
שלכם
שרון

2 comments:

  1. שרון זה ממש רגע של קינאה. הייתי מאד רוצה לטעום.אני בטוחה שיסמין טעימה כמו שהיא יפה.......תהני!

    השבמחק
  2. מקסים! תמשיכי לגרות אותנו!

    השבמחק

תודה על התגובה, שיהיה מתוק :-)

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *