קבלו את ליידי גלה גלה!

סנקור פריסאי (צילום: שרון היינריך)
שנות ה 80 בישראל, סנקור, שני ביסקוויטים הכי פשוטים שיש וביניהם פרוסת גלידה שוקו-וניל. פשוט כל כך, טעים כל כך, טעם של שכונת חיים. אלו שלא רצו לקנות את המוצר ה"יוקרתי" הזה, הכינו בעצמם סנקור ביתי, שני פתי-בר של אסם, פס של גלידה פשוטה של פלדמן והנה יש לנו סנקור תוצרת בית. מי חשב אז שהסנקור שליווה אותנו כל הילדות, יעשה גיחה גם לפטיסרי העלית של פייר ארמה.

ארמה לא מפסיק להפתיע, כשכל תושבי פריז מנמנמים להם את שנת הקיץ ובורחים מהעיר לחופי הים התיכון ולחופים האטלנטיים, מביא אלינו ארמה את הבשורה הקרירה. MISS GLA'GLA היא הדוגמנית החדשה של ארמה, המשתייכת לאגף הגלידות והסורבה של  MAISON HERME PARIS

מגוון טעמים באריזה מלכותית (צילום: שרון היינריך)
מיס גלה גלה היא מעין סנקור משודרג, כשאת הפתי-בר הפשוטים, מחליפים כיסויים של מקרון, ואת הגלידה הבסיסית, מחליפים טעמים משובחים ומתוחכמים, המאפיינים את הקינוחים הקלאסיים של ארמה. את מיס גלה גלה תוכלו למצוא בכמה טעמים: קרמל; פיסטוק משולב עם סורבה תות; מנטה עם סורבה פטל; שוקולד עם נוגטין, פולי קקאו, פלור דה סל ופלפל.

זה לא הכל, את מיס גלה גלה תוכלו למצוא גם בטעמים המזוהים עם עוגות הדגל של ארמה, טעמתי את מיס גלה גלה איספאהאן, על שם העוגה המוכרת כל כך של ארמה. שילוב של סורבה ליצ'י ורדים ופטל, וכיסוי של מקרון. טעם הורדים חזק מאוד, אפילו מדי לטעמי, אבל הרעננות שהמוצר מספק פשוט מדהימה ומתאימה כל כך לקיץ הפריסאי.

לאלו המבקשים ממני תמיד שארשום מחיר, החוויה תעלה לכם 6.20 יורו ליחידה. את התענוג תוכלו למצוא בבוטיקים של ארמה עד אמצע ספטמבר.

מי רוצה ביס מרענן? (צילום: שרון היינריך)
שלכם
שרון

3 תגובות:

 1. נראה טעים! כולי קנאה שאת שם ואני כאן... :-)

  השבמחק
 2. אנונימי5/8/12 19:26

  "לאלו המבקשים תמיד שארשום מחיר" - זה כתוב בפולנית המשפט הזה? "יו.. אתה.."???? לא אני לא!

  השבמחק
 3. OMG
  אני קונה כרטיס טיסה!
  רק עד ספטמבר?!

  השבמחק

תודה על התגובה, שיהיה מתוק :-)

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *